כאן הקנייה בטוחה
כאן הקנייה בטוחה
2023-10-03T11:23:25+03:00
חברת דרמלוסופי הוקמה בשנת 2010 ומעניקה פתרונות דרמטולוגיים האמצעות מגוון רחב של תכשירים פעילים לבית ולמכון, המשווקים באמצעות מכוני הקוסמטיקה המובילים בארץ.
העיקרון שמוביל את חברת דרמלוסופי הוא להעניק ללקוחות את התוצאות הטובות והמהירות הקיימות נכון להיום בעולם ,באמצעת חומרי גלם ייחודיים ונבחרים אשר תוצאותיהם מוכחות במחקרים קליניים .
רבים מחומרי הגלם של חברת דרמלוסופי הינם בבלעדיות בישראל, דבר המקנה לחברה יתרון ברור בתוצאות מול חברות אחרות. אנו בחרנו לעבוד עם חומרי גלם יחודים אלו אשר יעילים הרבה יותר בבדיקות שנעשו, על פני חומרי גלם מוכרים בשוק. ברשותנו חומרי גלם "רב תכליתיים" אשר משמשים לפתרון של כמה בעיות עור. לדוגמא: 
ADIPIC ACID, SEBACIC ACID, RETINYL TAALATE.
בנוסף ,קו המוצרים הפעיל של דרמלוסופי מכיל "מחדירי עור מדויקים" חדישים שהם חומרים אשר תפקידם להוביל את החומרים הפעילים לשכבות העור השונות על פי יעד המטרה של החומרים הפעילים.
השיטה היא בלעדית לחברת דרמלוסופי ונקראת (TTDS)  targeted transcutaneous delivery system , שמאופיינת בחדירות מדויקת של חומרים פעילים לשכבה הדרושה לטיפול, שיטה זו מעניקה פריצת דרך בטיפול בעיות עור כגון אקנה ,כתמים והזדקנות העור.
כלומר תכשיר בעל "מחדיר עור מדויק" משפר באופן משמעותי את יעילות הטיפול בבעיית העור והתוצאות המתקבלות הינן גם מהירות יותר וגם בעלות אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

כל התכשירים שלנו אינם מכילים פאראבנים ו- SLS!